Chcete stovku dát, nebo dostat?

Potřebujete občas nějakou mikroslužbičku, maličkost, výpomoc? Něco najít, sehnat, vyrobit? Chcete cokoli konkrétního koupit, nebo si vypůjčit? Pokud naopak hledáte menší přivýdělek, třeba jen pár kaček na pivo, či se jen nudíte a rádi se bavíte něčím produktivním, zkuste minipoptávkový web damstovku.cz.

 Jedná se vlastně o „inzerci naruby“. Kdokoliv sem může vložit svou poptávku a cenu, kterou nabízí. Jedinou podmínkou je, že odměna se musí pohybovat v rozmezí od jedné do devíti stovek. Jednotlivé požadavky uživatelů je možné třídit podle okresu, zaměření nebo ceny.

Každý příspěvek musí zahrnovat text poptávky a nějaký obrázek, který to bude přiměřeně ilustrovat. Je potřeba uvést cenu, kterou jste ochotni dát. Pak už jen čekáte na odpovědi. Když se vám ozve více zájemců o realizaci, pohodlně si z nich vyberete a dotyčného kontaktujete.

www.damstovku.cz

Stránky jsou úžasně přehledné a každý nově příchozí uživatel se jistě okamžitě zorientuje. Zadávání požadavků i odpovídání a nabízení realizace je zcela zdarma,  pouze zde musíte mít založen svůj uživatelský účet. Pokud se vám ale zrovna nechce vyplňovat registraci, můžete použít přihlášení přes Facebook. Pak už zbývá jen vložit poptávku, nebo na nějakou odpovědět. Je to jednoduché a rychlé.

dejstovku

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *