Chcete to zdarma?

Kdo by chtěl něco zadarmo? Zřejmě každý. Portál www.zdarma.org je tedy doslova pro všechny. Najdete tu informace o „věcech“, co lze na internetu získat nebo používat zdarma. Patří sem cokoliv, pokud to souvisí s internetem a používání pc obecně a je to zdarma. Freeware, software, počítačové hry, hudba, nebo třeba fonty písma. Vše je přehledně členěno do kategorií. Samozřejmě můžete i vyhledávat, potřebujete li najít něco konkrétního.

Server sám o sobě prohlašuje, že jeho prioritními okruhy  jsou pc hry, programy a aplikace pro telefony. Pokladů je tady ale mnohem více.

Pro zmíněné telefony zde najdete seznam free aplikací a her. Ze služeb online se může hodit online hudba, různí kancelářští pomocníčci, konverze formátů souborů, případně různé úschovny. V nabídce jsou počítačové programy z různých oborů jako grafika, finance, programování, všelijaké doplňky, nástroje pro správu souborů a celkově počítače, slovníky, zabezpečovací programy a spoustu dalšího.

Pro milovníky online zábavy je tu i mnoho pc her, které jsou zdarma a navíc pěkně rozčleněné podle žánrů. V sekci ostatní naleznete mnoho dalších lahůdek, jako například maturitní otázky, zdrojové kódy, stránky s free videi a mnohem více.

V sekci “vybrané články” se aktuálně nachází například “Diktáty – program na cvičení”, “ZoneAlarm Free – firewall, ochrana pc”, “Skype – telefonování zdarma”.

Na zdarma.org můžete také přidat článek s vlastním tipem. Kdo rád píše a chtěl by si přivydělat, zdarma.org dává na svých stránkách prostor. Z počátku je odměna pochopitelně nízká, ale pokud budou články kvalitní a spolupráce dlouhodobější, slibují časem lepší vyhlídky.

Stránka má jednoduchý, obyčejný design, což jen dokazuje, že obsah, který je poskytován, je opravdu hodnotný sám o sobě. Ať už hledáte něco užitečného, praktického, nebo jen tak pro zábavu, zdarma.org má rozhodně co nabídnout.

zdarma2

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *