Co takhle „crocsy“, které umí léčit?

_vyr_33hellblauMáte v oblibě botky typu crocs? Kupujete si poměrně drahé originální modely (nebo jejich levnější napodobeniny) a používáte je jako letní, zahradní, případně domácí obuv? Pokud jsou „crocsky“ každodenní součástí vašeho života, máme pro vás bezvadný tip – zkuste ty, které vás zároveň budou při nošení léčit!

Představte si, že byste celý den chodili jen po trávě. Rehabilitační a balanční boty DUX, které lze sehnat ve speciálním eshopu www.duxy.cz, jsou totiž vzhledově velice podobné známým „crocskám“, ale vyrobeny jsou ze speciálního poddajného materiálu, díky kterému máte pocit, jako byste chodili po trávníku.

Uvnitř těchto „chytrých botek“ se nachází balanční vrstva, díky které je aktivována celá ploska nohy a tlak v chodidle je rovnoměrně a správně rozložen. Pokud vás trápí například otekající, nebo unavené nohy, Duxy vám s tím mohou pomoci.

Léčivé účinky jsou ale prokázány také u potíží s patní ostruhou, bolestí Achillovy šlachy, dále pak v oblasti kolen, páteře a kyčlí. Produkt se stal vítězem testu Öko-test 07/2008, je možné jej prát v pračce a v nabídce je mnoho barevných variací, včetně provedení na způsob žabek.

dux

www.duxy.cz

Nabídka tohoto internetového obchodu je široká, včetně sortimentu určeného dětem. Vzhledem k oblíbenosti tohoto typu obuvi a jejich velice častém používání určitě stojí za to zvážit takovou značku, která má pozitivní vliv na zdraví, příjemně se nosí a přitom hezky vypadá.