Formuláře a tiskopisy ke stažení

2302651444_00fc119685

Photo Credit: FeatheredTar via Compfight cc

V každodenním životě jsme obvykle nuceni absolvovat mnoho byrokratických procesů, které jsou spojeny s vyplňováním nejrůznější formulářů, dokladů a podobně. Někdy dá docela práci vypátrat, jak přesně mají všechny ty žádosti, smlouvy, přiznání a dohody vypadat. Pokud potřebujete nějaký písemný dokument, podívejte se na Formuláře ke stažení zdarma.

Je tu vše pěkně pohromadě, přehledně seřazené podle abecedy. Různé vzory životopisů, daňových dokladů, tiskopisy prohlášení, upomínek a záznamů. Pokud se rozvádíte, kupujete nemovitost, chcete dát výpověď, nebo se naopak ucházíte o pracovní místo, Formuláře ke stažení zdarma vám usnadní jakoukoliv oficiální komunikaci. Přijdou vhod každému, kdo potřebuje nějakou obchodní či osobní písemnost.

Na stránkách naleznete ukázky a vzory dopisů městským a obecním úřadům, magistrátům, ale i finančnímu úřadu, zaměstnavateli či živnostenskému úřadu. Všechny tiskopisy jsou ke stažení zcela zdarma ve formátech Microsoft Word 2003, případně Microsoft Excel 2003. Ke každé položce je krátce uvedeno, k čemu přesně slouží a několik základních pokynů pro vyplnění. Deklarována je jak formální, tak stylistická správnost. Nicméně malými, šedými písmenky je úplně dole napsáno, že „Dokumenty slouží pouze jako ukázky možné podoby, autor proto neručí za správnost, úplnost nebo aktuálnost…“. Autoři plnou zodpovědnost pochopitelně převzít nehodlají, stránky jsou neoficiální.

http://formulare-ke-stazeni-zdarma.cz/

Pokud se týká vzhledu, web oplývá jednoduchostí a není přeplněn reklamou, což je příjemné. V levém sloupci na úvodní stránce je žebříček nejžádanějších deseti vzorů. Na prvních třech místech se umístil daňový doklad – faktura, CV – strukturovaný životopis a plná moc.

One thought on “Formuláře a tiskopisy ke stažení

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *