Hudba ke stažení zdarma? Netřeba, stačí Spotify

hudba ke stažení zdarmaBez stahování, klidně i zdarma. Rádi posloucháte hudbu? Ta, kterou máte, je už oposlouchaná? Nebaví vás shánět nějakou drahou, v horším případě kradenou? Je vaší častou větou zadávanou do vyhledávačů „hudba ke stažení zdarma“? Už nemusí, zkuste Spotify.com. Jejich heslo zní „hudba pro všechny“!

Říká se tomu hudební streamovací služba. Můžete vyhledat své oblíbené interprety a Spotify nabídne celou diskografii k poslechu, umělce podobného žánru/typu/chuti, můžete poslouchat rádio, které vám servíruje jen žánrovky na základě milovaného hudebníka nebo kapelky.

Pomůže objevit zásoby čerstvé muziky, poskytne kulisku když je potřeba a pokud bude chuť se pořádně zaposlouchat, je tu pro vás.

Možnost přihlášení se přes Facebook shledává naše redakce jako vždy „cool“, neboť lenost je jak známo všudypřítomná a inovativní. Každý projekt, který toto bere v potaz, zaslouží palec nahoru.

Music for everyone. - Spotify (1)

WWW.SPOTIFY.COM

Můžete mít placenou verzi bez reklam (kterých ale není mnoho), můžete mít nainstalovanou aplikaci, ale jde to i bez ní. Mějte na dosah svou hudbu kdykoliv a kdekoliv – na pc, mobilu i tabletu.

Snad jen jediný háček by se dal vytknout ohledně té aplikace – obsahuje totiž nenápadného P2P klienta, který může zpomalit připojení. Když se mu zamane, použije Spotify prostřednictvím aplikace váš počítač jako zdroj hudby pro ostatní. Více o tomto se dočtete v článku vydaném na lupa.cz zde.

Nicméně i pokud by to pro vás byl nepřekonatelný problém, službu můžete využívat jen skrze svůj prohlížeč a problém by být neměl.

hspotify