Jak ochránit bezkontaktní kartu proti zneužití

Bezkontaktní karty jsou moderním hitem. Většina bank vám dnes tuto vymoženost umí nabídnout místo klasické platební kartičky. Hlavní výhodou je opravdové pohodlí a rychlost platby. Navíc kartu nedáváte z ruky a nemusíte zadávat pin. Při transakci ji prostě jen přiblížíte k terminálu. Komfortní, ale trochu lákavé pro „nenechavé osoby“ s příslušným vybavením. Ti totiž mohou vaše data přečíst na veřejném místě až do vzdálenosti 1,5 metru. Jak se proti tomu bránit? Stínícím obalem. Pokud nevíte, kde ho sehnat, navštivte opravdu úzce specializovaný eshop – Kartyvbezpeci.cz.

 Sortiment eshopu:           Bezpečnostní, stínící obaly a pouzdra na karty.

Platba:                                       Převodem, dobírka

Doprava:                                     od 14 kč

 Obaly jsou vyrobeny z tvrzeného papíru a jejich vnitřní strana je potažena ochrannou fólií, která zabraňuje nechtěnému přečtení údajů z vaší karty. V nabídce jsou levnější, obyčejné produkty, ale k dispozici jsou i designovější kousky, v různých barevných provedeních.

www.kartyvbezpeci.cz

Eshop obsahuje také poměrně dost informací ohledně bezkontaktního platebního styku, včetně těch o zajištění bezpečnosti při užívání. Od 8 – 20 hodin je k dispozici zákaznická linka, kterou můžete kontaktovat se svými dotazy.

obaly