Kde koupit umění, když nemáte na originál?

5471389748_80acbb433d_m

Photo Credit: Raymond Larose via Compfight cc

Pokud máte rádi umění a kultovní záležitosti, bude se vám líbit Allposters.cz. Je to totiž největší online obchod s plakáty a reprodukcemi. Najdete tu světoznámé umělce, plakáty starých filmů, umělecké fotografie, retro reklamní plakáty, hudební covery a mnoho dalšího.

 Vyhledávat můžete podle nejrůznějších kritérií. Pokud vás zajímá, co zrovna „frčí“, určitě nakoukněte do sekce „nejprodávanější“. Jinak se obrázky dají třídit dle motivů, umělců nebo druhu umění. Jako pár příkladů z řady motivů jmenujme „zvířata“, „jídlo a pití“, „kultury světa“ nebo „humor“. V prodeji jsou reprodukce Vincenta van Gogha, Pabla Picassa, Salvadora Dalího, Andy Warhola. Vybrat si můžete dekorativní nebo výtvarné umění, klasickou reprodukci nebo fotografii.

 Obchod však také nabízí mnoho dalšího, speciálního zboží. Můžete mít potištěná trička a jiné oblečení, peněženky, záložky, tašky, plechové cedule, poutače s postavou (třeba oblíbeného seriálového hrdiny), reprodukce vytištěné přímo na plátně a mnoho dalšího.

 Budete-li mít zájem, Allposters vám zakoupený plakát za výhodnou cenu i zarámuje. A pokud se rám při přepravě rozbije, nevyhovuje kvalita, nebo se vám prostě a jednoduše nelíbí, do 30 ti dnů jej můžete bez problémů vrátit zpět.

umění

www.allposters.cz

Eshop vyniká zejména rozmanitostí a bohatostí svého sortimentu, což je v případě dekorací velmi příjemné. Třídění do kategorií je přehledné a každý jistě snadno najde to, co je jeho srdci nejbližší.

umělecké