Máte hlad? Zkuste tuhle službu, první stovka jde na ně!

Photo Credit: moriza via Compfight cc

Stává se vám, že z ničeho nic dostanete strašlivou chuť na nějakou dobrotu, kterou si obvykle dáváte ve své oblíbené restauraci? Jenže se vám zrovna nechce z pohodlí domova, nebo musíte být v práci. A navíc hospoda, kde tu lahůdku umí, rozvoz nenabízí. Žádný problém! Sedněte k počítači, „nalistujte“ Damejidlo.cz a objednejte si dovoz jakékoliv lahůdky z restaurace, kterou si vyberete.

Nejste omezeni pouze na pizzu nebo čínu. Můžete mít burgery, těstoviny, steaky, sushi, saláty a spoustu dalšího. V nabídce jsou například podniky jako je Burger King, Bageterie Boulevard, Indian Jewel, Nominanza, Potrefená husa a jiné.

 Celé to funguje velmi jednoduše – vyberete si pokrm, uděláte online objednávku a už jen čekáte. Jídlo bude doručeno kurýrem až „pod nos“. Cena dopravy se ve většině případů pohybuje od 0 – 100 Kč. Filtrovat výběr lze podle měst, zaměření, možností platby (např. kartou, stravenkami).

potrava

www.damejidlo.cz

 Chcete-li si zajímavou službu vyzkoušet, Damejidlo.cz vám přidá 100 Kč na první objednávku. Zákazníci mohou také přidávat hodnocení podniků.

 Ať už chybí čas, nebo chuť dopravit se osobně do restaurace, Damejidlo.cz vám možná nabídne řešení, které vám přijde vhod.

potrAVINY