Mezinárodní čmárání a pokec v jednom

Myslím, že to známe všichni – s někým si povídáme a najednou to jinak nejde, než nakreslit obrázek. Malou stylizovanou mapku, půdorys místnosti jen tak od ruky, nákresy a náčrtky kdečeho a všeho. Jenomže co když je to rozhovor virtuální? Posíláte si navzájem soubory s nejrůznějšími obrázky? Třeba narychlo “sesmolené” v malování?

www.doodletoo.com

Možná by vás zaujalo www.doodletoo.com = místo, kde se potkávají uživatelé v chatovacích místnostech a kromě psaného projevu si mohou u toho „čmárat“ dle libosti.

Volba nástroje, barvy a velikosti stopy

Každá světnička představuje jakési plátno, papír, nebo řekněme tabuli. Po té se prohánějí malinké ikonky tužtiček, sprejíků nebo geometrických obrazců.

Když chce hovořící něco říct, objeví se text vedle nástroje, který si zvolil. A když potřebuje něco namalovat, rovnou se do toho pustí. Plochu můžete kdykoliv „snapovat“, tedy vyfotit a nahrát na facebook nebo odeslat na email.

Foto.instagram.cz

Rychlá tlačítka (screenshot a text)

Vstupte do jedné z 5,5 tisíců místností a podělte se s ostatními o novinky, své nálady, nebo pošlete obrázky. Účastnit se můžete jako host, ale registrace znamená samozřejmě lepší možnosti. Kupříkladu volbu přezdívky, barvy stopy a tak dále. DoodleToo také nabízí zajímavou, v českých končinách poměrně unikátní službu – chatovací pokoje přizpůsobené vašim požadavkům můžete umístit na svých webech.

Svým zpracováním a celkovou krásou v jednoduchosti je DoodleToo opravdu sympatickým, přehledným projektem. O jeho oblíbenosti ostatně svědčí prozatím 30 tisíc registrovaných uživatelů.

Ikonky uživatelů

Částečně poskytuje prostor pro určitá praktická využití, ale z velké části jde prostě o takovou „hračičku“, kterou se mohou pobavit děti i dospělí. Stránka je sice v anglickém jazyce, ale vše je srozumitelné a intuitivní. Princip i možnosti brzy pochopí opravdu každý. Navíc je aplikace nyní dostupná i pro tablety a chytré telefony.

šablona pro hodnocení doodletoo

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *