Nechte si předčítat oblíbené knihy

Photo Credit: cindiann via Compfight cc

Rádi čtete, ale není čas? Máte rádi, když vám někdo předčítá? Zaujmout by vás mohla Audiotéka.cz. Tam je v nabídce mnoho audioknih, které si můžete stáhnout ve formátu MP3. Poslouchat se tak dají klasická díla i žhavé novinky téměř kdykoliv a kdekoliv. Při jízdě autem, na procházce ve sluchátkách, před spaním. Dá se přitom cvičit, hrát si s dětmi, nebo si zpříjemnit domácí práce.

 Pokud se potýkáte s nedostatkem času, ale rádi byste, aby bylo vašim dětem předčítáno, produkty z Audioteky mohou být ideálním řešením.

Výhodou oproti tištěným knihám je, že není nutné platit poštovné. Soubor s požadovaným titulem si po zaplacení jednoduše stáhnete přímo do svého počítače, případně rovnou do mobilu. Hlasy knihám propůjčili ti nejlepší čeští herci a nabídka je opravdu široká. Audioteka.cz obsahuje stovky titulů ze všech obvyklých kategorií. K aktuálním bestsellerům patří „Steve Jobs“ od Waltera Isaacsona, „Velká audiokniha pohádek“ od Boženy Němcové, „Velký Gatsby“ od Francise Scotta Fitzgeralda, „Angličtina do ucha – začátečníci“, nebo „Čtyři dohody“ od Dona Miguela Ruize.

www.audioteka.cz

 Jak to funguje? Nejprve se zaregistrujete. Ke každému produktu si můžete stáhnout kapitolu zdarma. Poté se teprve rozhodnete, zda si zaplatíte knihu jako celek. Je vám k dispozici jakási virtuální polička, na kterou jsou ukládány všechny koupené tituly. Odtud si je můžete kdykoliv opakovaně stahovat. Jednotlivé položky lze třídit do vlastních kategorií.

audiotek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *