Pivní deníček – tak trochu sociální síť o pivu

pVznik stránky, která je dnešním námětem weblovek, byl v Čechách jen otázkou času. Pivnidenicek.cz je totiž místem, kde se setkávají opravdoví milovníci piva. Vzájemně si pomáhají objevovat hospody, informují se o cenách, kvalitě i nově objevených značkách. Naleznete tu sdílené zkušenosti z více než 12 500 českých hospod. Na pivním deníčku si každý může vést podrobné vlastní statistiky. Kolik, jakou značku a jaký druh piva vypil. Kde to bylo a kolik to stálo. Vše přehledně za měsíc, rok a celé období.

Pokud svolíte k prozrazení své aktuální polohy, pivní deníček vám ukáže, jaká jsou nová zajímavá pivka ve vašem nejbližším okolí. Kdo má rád infografiku, je tu aktuální graf rozmanitosti piv. Se svými 50% vede na plné čáře Gambrinus.

 Sledovat můžete také pivní trendy – různé značky a jejich růst/pokles konzumace. Během pravidelného používání tohoto originálního zápisníku se můžete porovnávat s celou sítí vašich přátel. Sledujte, kde zrovna popíjeli a co nového objevili.

 www.pivnidenicek.cz

 Pokud chcete pomoci vylepšit tento projekt, je tu možnost jednoduše vložit své nápady a připomínky. Z těch nejčerstvějších jmenujme např. návrh na přidávání fotografií hospod, nebo doplnění log pivních značek. Celou aplikaci si můžete stáhnout do smart telefonu a mít tak její informační bohatství pohodlně kdykoliv po ruce.

Pivo