Pohádkové knihy, kde je hlavním hrdinou vaše dítě

dětské knihy

Rádi čtete dětem? Učí se vaše dítka zrovna písmenka? Chcete-li je povzbudit a vést v lásce k literatuře, zavítejte na zajímavé stránky, kde si lze objednat vlastní, osobní knihy, jejímž ústředním aktérem je právě vaše ratolest!

Pravidelné předčítání z knih pomáhá rozvíjet jazykové schopnosti, fantazii a emoční vyrovnanost. V neposlední řadě bystří mysl, zlepšuje celkovou schopnost koncentrace a z malých čtenářů, či posluchačů se díky četbě mohou stát mistři v umění komunikace.

Nesmíme zapomenout, že malí konzumenti příběhů následně vstřebávají morální hodnoty a vzory, které jsou v nich obsaženy. Pokud máme školáčky, kteří se čtením teprve začínají, možná občas vyvstane problém, jak je k této bohulibé činnosti motivovat.

Dnešní zajímavý tip na web směřuje ke stránce www.jahrdina.cz, kde si můžete obejdnat knihu na míru – vyberete pohádku, napíšete jména hrdinů a určíte i město, kde se děj knihy bude odehrávat. Můžete mít i příběh v angličtině, což se zase hodí pro dětičky, které se začínají učit cizí jazyk. Anglické knihy jsou v takovém případě perfektním prostředkem, jak se zábavnou formou zdokonalovat. Tím spíš, když je hlavní postavou sám čtenář.

522b74c7b55d02-05943932

Dětské knihy

www.jahrdina.cz

Součástí knihy je i prostor pro vaše osobní věnování. Pikantní “třešničkou” je v tomto opravdu specializovaném obchodě položka “Kamasútra”. Tu v žádném případě dětičkám nenadělujte, je totiž výhradně určena rodičům. Nicméně princip a unikátnost takového dárku je obdobný.

Obchůdek má přehledné rozhraní, doplněné o hezké dětské ilustrace. Zboží odtud bude jistě milým a originálním dárkem k jakékoliv příležitosti.

13