Služba pro lenochy – dopis online

Dnes přinášíme info o zajímavé internetové službě, kterou poskytuje Česká pošta: DopisOnline.obálka

I když se doba změnila, pořád ještě jsou příležitosti, kdy je nutné pro korespondenci použít skutečnou, fyzickou poštu. Dopisní papír, obálky a známky často ale už nejsou samozřejmou výbavou každé domácnosti, někdy už ani kanceláře ne. Navíc lidé jsou uspěchaní a internetová komunikace vládne. Proto se i taková instituce, jako je Česká pošta, o kousíček poposunula a začala nabízet službu DopisOnline.

Potřebujete poslat fakturu, dokumenty či psaníčko babičce klasickou cestou? Vše fyzicky „černé na bílém“, zalepené v obálce? Nemáte po ruce známky, obálky? Chybí tiskárna k vytisknutí nebo ne a ne vyštrachat kousek slušného papíru? Tak to budete nejspíš „kamarádi“.

Jak to funguje?známka

1) Naťukáte dopis do počítače

2) Odešlete online

3) Pošta vytiskne, zalepí do obálky a doručí

Mezi hlavní výhody této služby patří přehledná organizace odeslaných dopisů. Doručení je rychlé a zásilku můžete podat odkudkoliv a kdykoliv. Vaše dokumenty můžete snadno opatřit elektronickým podpisem a zpětně nebo hromadně je upravovat.

Psaní může být černobílé nebo barevné a soubory, které mají být použité k vytištění musí být v PDF formátu. Cena barevného provedení je stejná jako to černobílé. Máte možnost přiložit poštovní poukázku typu A, volit si mezi jedno nebo oboustranným tiskem.

razítko

Garantovaná je kvalita tisku, zabezpečený přenos dat a rychlé dodání – zásilky podané do 16. hodiny slibuje pošta doručit již do druhého dne.

šablona pro hodnocení

      

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *