Váš inzerát na 70 místech českého internetu!

Photo Credit: Wayan Vota via Compfight cc

Často se nám doma povaluje spousta věcí, na které se jen práší. Poslat je do světa, nějaká korunka by z nich nejspíš byla. Takže by to chtělo „vývěsku“ na inzertní, případně aukční portál. Aby se případný kupec našel co nejrychleji, nejlepší bude rozmístit nabídku všude možně, čím víc tím líp. Ale koho baví registrovat se a vyplňovat inzerci jednu po druhé, na desítkách inzertních portálů? To zabere mnoho času. Na stránkách Vkladani-inzeratu.cz naleznete snadné, efektivní řešení. Za mírný poplatek tuto otravnou a zdlouhavou práci totiž udělají za vás.

Zadáte jednorázově  inzerát a vkladani-inzeratu.cz ho následně umístí až na 70 českých inzertních serverů. Ušetříte tak mnoho času a můžete zkusit požadovat vyšší cenu, protože nalezení kupce je mnohem pravděpodobnější, než když svou nabídku zveřejníte na pár serverech.

Služba je vhodná jak pro osobní inzerci, tak pro komerční prodej. Portfolio inzertních míst zahrnuje obecné i specializované servery. Inzerát po vložení můžete samozřejmě editovat, emailem obdržíte všechna hesla a potřebné informace, aby následná správa vašich nabídek byla co nejsnazší.

www.vkladani-inzeratu.cz

Na webu si můžete přečíst i  několik základních rad a tipů pro tvorbu úspěšného inzerátu.

 Designově jsou stránky velmi povedené. Vynikají čistým vzhledem a perfektní přehledností, což je uživatelsky přívětivé. Cena za službu se pohybuje v rozmezí od 100 do 400 Kč, závislá je především na počtu inzertních serverů a typu vaší nabídky.

inzerce

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *