Vylepování plakátů online

Znáte ty vývěsky, kam se lepí plakáty a letáčky ohledně chystaných společenských akcí? Pravda, dnes jich už není tolik. Ale stále mají své zvláštní kouzlo. Pokud máte tyto plošky plné upoutávek v oblibě, mohla by vás zaujmout plakátovna.cz.

Je to totiž úplně to samé, jak to důvěrně známe. Jen o něco přehlednější a hlavně pohodlnější, protože když se chcete kouknout, můžete kdykoliv odkudkoliv, pokud jste online.

plakatovna

 Internetová vývěska na www.plakatovna.cz

            Plakátky si můžete prohlížet tříděné dle regionů nebo oblastí, kterých se týkají. Zajímají vás akce vhodné pro děti? Rádi byste vyrazili za hudbou, trochu se protáhli při nějaké sportovní příležitosti, nebo máte chuť na dobré jídlo? Není nutné se probírat zdlouhavě vývěskou, jedním klikem zvolte požadovanou kategorii.

Filtrovat je možné i podle doby konání. Sestavit si plán nebo najít inspiraci pro volný čas je snadné a o trochu zajímavější, než když prostě brouzdáte po netu a hledáte, kde se co děje.

Web nabízí možnost spolupráce, což prakticky znamená, že každý může „vylepit plakát“. Výhodou je, že se tak o určitých akcích dozví větší množství lidí, dokonce i ti z jiných regionů. Navíc nehrozí, že by vaše oznámení někdo strhl či přelepil ještě před skončením akce. Vámi poskytnuté informace mohou být šířeny např. prostřednictvím sociálních sítí. Pokud chcete nějakou událost propagovat, ale nemáte hotový letáček, žádný problém. Můžete si ho v plakátovně nechat vytvořit.

plakatovna2

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *