Zábava pro milovníky umění a kreativity

Dnes vám přinášíme tip na odpočinkový blog věnovaný světu umění, designu a fotografie. Obsahuje velké množství zajímavých článků na originální témata. Čeká tu tedy zábava zvláště pro ty, kteří se zajímají o  různé neobyčejné fotografie, videa a nápady na vizuálně působivé věci. Jedná se o CREATIVELIFE.cz

(Celý projekt je vlastně jakýmsi doplňkovým magazínem k eshopu creative-store.cz, který nabízí doplňky, dekorace bydlení a drobné dárkové předměty.)

Stránky jsou hned v horním menu přehledně členěny na několik hlavních témat:

UMĚNÍ / BYDLENÍ / KREATIVNÍ ŽIVOT / LIDÉ / KOLEM SVĚTA / REPORTÁŽE / VIDEO

Všechny oblasti nabízejí kvalitní počtení. Populární rubriky tvoří například DIY návody, kde naleznete spoustu tipů pro tvoření a také 360° prohlídky, díky kterým si můžete z pohodlí domova prohlídnout noční LasVegas nebo rajské Maledivy.

DIY – Návody

Pokud vás zajímá design v oblasti bydlení, najdete tu drobné interiérové nápady i působivé exteriérové scény např. nejpodivnějších kostelů na světě nebo domů na stromech.zajímavé exteriéry

Zkrátka blog naplněný inspirací pro všední život s kreativním přístupem i zábava s neobyčejnými a netradičními záběry a nápady. Existuje spousta zahraničních stránek, které se věnují podobným tématům, ale v české variantě je CREATIVELIFE.cz jeden z nejpovedenějších v této oblasti.

 

Hodnocení redakce: * * * * *